KONST / Litografier / Färglitografi 15075075
nr 1507 5075
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Signerad, numrerad 269/280. Färglitografi, bildmått: 46x58cm, yttermått inklusive ram: 61x72cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:30:07
2/12 13:15:05